Одно та двокомпонентні клеї

Поліуретанові клеї мають безліч застосувань у промисловому виробництві, де вони цінуються за їх чудову адгезію до різних матеріалів, високу міцність зварювання та легкість обробки та адаптацію до змінених виробничих умов. 

Їх властивості дозволяють ефективно склеювати матеріали, такі як мінеральна вата та листовий метал, такі як пружні піна та неткані матеріали, такі як підошва та верхня частина взуття, які структурно та за складом різні.

Наша пропозиція включає різні рішення клейових систем розроблених з точки зору бажаних властивостей та умов обробки одержувача. У нас є одно- та двокомпонентні клеї, з різною реакційною здатністю та більш чи менш спіненим зварним швом.

Лідер у ізоляції
Густина після розпилення приблизно 12 кг / м3

Система з відкритими комірками для ізоляції горища. Завдяки використанню останніх типів каталізаторів система характеризується слабким запахом при розпилюванні. Клас горючості E.
Густина після розпилення приблизно 40 кг / м3

Характеризується високою твердістю по відношенню до щільності та гладкою лицьовою поверхнею. Завдяки високому вмісту Solkane 365/227 має дуже хороші теплоізоляційні властивості. Вона також стійка до усадки, а також розтріскування піни при різних температурах. Клас горюч
Густина після розпилення приблизно 50 кг / м3

Система створена для ізоляції фундаментів. Економічна версія системи для даху з зменшеною щільністю та вогнестійкістю при збереженні високої міцності на стиск
Густина після розпилення приблизно 60 кг / м3

Має дуже високу твердість і дуже гладку поверхню, що дуже важливо при закріпленні піни фарбою. Завдяки високому вмісту Solkane 365/227 має дуже хороші теплоізоляційні властивості. Вона також стійка до усадки, а також розтріскування піни.
Густина після розпилення приблизно 600 кг / м3

Система майже без зпінення, має дуже тверду структуру і ідеально підходить для зміцнення елементів з ABS та PMMA
Задайте
нам питання

Якщо у вас є будь-які питання, будь-ласка, використовуйте контактну форму. Ми спробуємо надіслати вам відповідь протягом 24 годин.