Ізоляція будинку, зроблена з піни Ultrapol RG 03/10, дає багато переваг:

По-перше: Піна Ultrapol RG 03/10 відрізняється дуже хорошою адгезією. Клеїться до всіх типів поверхні: бетон, дошки, крокви, мембрани. (Це впливає на те, що будівля, утеплена піною Ultrapol RG 03/10, є акустично щільною, і особливо вітер, який може знайти найменшу щілину і в значній мірі відповідає за охолодження приміщень, більше не є небезпечним.) Будинок, утеплений піною Ultrapol RG 03/10 є вітрозахисним і звуконепроникним. Вітер, який може знайти найменшу щілину і в основному відповідає за охолодження приміщень, при такій ізоляції більше не є небезпечним.

По-друге: Каталітична система, яка використовується в рецептурі піни Ultrapol RG 03/10, дозволяє піні вже під час нанесення рости спокійно і рівно. Шари, розміщені один на одному, тісно прилягають. Це мінімізує утворення дірок і порожніх просторів. Це істотно впливає на теплоізоляцію. Чим менші комірки в піні, тим більше конвективний рух молекул вуглекислого газу та повітря обмежується меншим простором. Це ускладнює проведення тепла, впливає на лямбда-індекс та ефективність всього ізоляційного шару.

По-третє: Під час тривалої експлуатації будівлі відбуваються різні речі: протікає дах, заносить снігом. Тут хорошим вибором є піна Ultrapol RG 03/10, що відрізняється дуже низьким водопоглинанням. Піна Ultrapol RG 03/10, розташована на воді, може плавати протягом декількох тижнів, не втягуючи капілярно воду всередину. Якщо ви забезпечите правильні умови, піна Ultrapol RG 03/10, навіть після намокання дуже швидко сохне і, головне, не змінює свою форму і розміри. Ми впевнені, що після висихання піна Ultrapol RG 03/10 продовжує виконувати свою функцію.

По-четверте: Використані для виробництва піни Ultrapol RG 03/10 компоненти були ретельно підібрані з точки зору запаху та викидів летких сполук. Усі вони походять від авторитетних європейських виробників, які працюють відповідно до вимог REACH. Піна Ultrapol RG 03/10 при застосуванні не виділяє неприємного запаху і ізольовану кімнату можна використовувати після швидкого провітрювання (вже під час застосування не має неприємного запаху і приміщення можна використовувати відразу ж після того, як воно було ізольовано)

Останній аргумент для вибору піни Ultrapol RG 03/10, але один з найважливіших, це її стійкість до вогню. Піна Ultrapol RG 03/10 має клас горючості Е. Що це означає? Піна горить, коли до неї прикласти джерело вогню, і гасне через кілька хвилин після його усунення.

На закінчення, кожна піна, незалежно від її виробника, є кращою ізоляцією від традиційно використовуваних. Звичайно, є істоти, які навіть обожнюють старий добрий метод утеплення. До них відносяться також миші та куниці, що копають коридори та звивають у ній гнізда. З причин, що не мають пояснень, ці істоти не люблять поліуретан і обминають горища, ізольовані піною 

Лідер у ізоляції
Густина після розпилення приблизно 12 кг / м3

Система з відкритими комірками для ізоляції горища. Завдяки використанню останніх типів каталізаторів система характеризується слабким запахом при розпилюванні. Клас горючості E.
Густина після розпилення приблизно 40 кг / м3

Характеризується високою твердістю по відношенню до щільності та гладкою лицьовою поверхнею. Завдяки високому вмісту Solkane 365/227 має дуже хороші теплоізоляційні властивості. Вона також стійка до усадки, а також розтріскування піни при різних температурах. Клас горюч
Густина після розпилення приблизно 50 кг / м3

Система створена для ізоляції фундаментів. Економічна версія системи для даху з зменшеною щільністю та вогнестійкістю при збереженні високої міцності на стиск
Густина після розпилення приблизно 60 кг / м3

Має дуже високу твердість і дуже гладку поверхню, що дуже важливо при закріпленні піни фарбою. Завдяки високому вмісту Solkane 365/227 має дуже хороші теплоізоляційні властивості. Вона також стійка до усадки, а також розтріскування піни.
Густина після розпилення приблизно 600 кг / м3

Система майже без зпінення, має дуже тверду структуру і ідеально підходить для зміцнення елементів з ABS та PMMA
Задайте
нам питання

Якщо у вас є будь-які питання, будь-ласка, використовуйте контактну форму. Ми спробуємо надіслати вам відповідь протягом 24 годин.