ПРО КОМПАНІЮ

Компанія "Ultrapur" була заснована у 2013 році. Працівники, зайняті в компанії, мають багаторічний досвід роботи в галузі поліуретанів і є спеціалістами у створенні, виробництві та реалізації індивідуальних продуктів у замовника.

 

Ultrapur є виробничою і торговою компанією, всі системи, які ми реалізуємо, виробляються в Польщі. Вона має виробниче приміщення, яке дозволяє виробляти та доставляти товари замовнику навіть через 3 дні. Важлива сила компанії Ultrapur - це технологи, зайняті в ній. Їх знання та багаторічний досвід необхідні як під час впровадження систем, так і безперервного співробітництва в сфері послуг. Мета компанії - виробництво високоякісних поліуретанових систем, які відповідають вимогам замовника, тісна технологічна співпраця з клієнтами, зразковий сервіс та швидка доставка. В даний час Ultrapur виробляє ізоляційні системи, системи для інтегральної піни, поліестерові системи для виробництва підошов, поліуретанові клеї, одно і двокомпонентні.

попередній     1 2 3     наступного
Лідер у ізоляції
Густина після розпилення приблизно 12 кг / м3

Система з відкритими комірками для ізоляції горища. Завдяки використанню останніх типів каталізаторів система характеризується слабким запахом при розпилюванні. Клас горючості E.
Густина після розпилення приблизно 40 кг / м3

Характеризується високою твердістю по відношенню до щільності та гладкою лицьовою поверхнею. Завдяки високому вмісту Solkane 365/227 має дуже хороші теплоізоляційні властивості. Вона також стійка до усадки, а також розтріскування піни при різних температурах. Клас горюч
Густина після розпилення приблизно 50 кг / м3

Система створена для ізоляції фундаментів. Економічна версія системи для даху з зменшеною щільністю та вогнестійкістю при збереженні високої міцності на стиск
Густина після розпилення приблизно 60 кг / м3

Має дуже високу твердість і дуже гладку поверхню, що дуже важливо при закріпленні піни фарбою. Завдяки високому вмісту Solkane 365/227 має дуже хороші теплоізоляційні властивості. Вона також стійка до усадки, а також розтріскування піни.
Густина після розпилення приблизно 600 кг / м3

Система майже без зпінення, має дуже тверду структуру і ідеально підходить для зміцнення елементів з ABS та PMMA
Задайте
нам питання

Якщо у вас є будь-які питання, будь-ласка, використовуйте контактну форму. Ми спробуємо надіслати вам відповідь протягом 24 годин.